Volby do vedení Spolku

Publikováno: 4.11.2016

V současné době probíhají volby do vedení našeho Spolku.

Volby do vedení Spolku

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

V současné době probíhají volby do vedení našeho Spolku. Děkujeme Vám, že jste navrhli vhodné kandidáty. Do 15. 11. 2016 zjistíme jejich souhlas s kandidaturou. Pak Vám bude zaslán jmenovitý seznam navržených (oddělené do výboru a do revizní komise). Prosíme o Vaše hlasování a zaslání vyplněného volebního lístku (maximálně 15 jmen do výboru a maximálně 3 jména do revizní komise, lístek s navrženými více kandidáty je neplatný) do 15. 12. 2016 na adresu Česká lékařská společnost, Spolek českých lékařů v Praze, Sokolská 31, 120 00 Praha 2. Výsledky voleb budou zveřejněny na webové stránce našeho Spolku (http://www.scl-praha.cz/) a zaslány písemně v rámci oznámení dalšího programu Spolku.

Děkujeme za spolupráci.

PhDr. Pavel Harsa, Ph.D., MBA
Předseda volební komise

Ke stažení:

Hodnocení článku
Líbí se vám článek?
Počet hodnocení: 2059