Volby do vedení Spolku

Publikováno: 4.11.2016

V současné době probíhají volby do vedení našeho Spolku.

Volby do vedení Spolku

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

V současné době probíhají volby do vedení našeho Spolku. Děkujeme Vám, že jste navrhli vhodné kandidáty. Do 15. 11. 2016 zjistíme jejich souhlas s kandidaturou. Pak Vám bude zaslán jmenovitý seznam navržených (oddělené do výboru a do revizní komise). Prosíme o Vaše hlasování a zaslání vyplněného volebního lístku (maximálně 15 jmen do výboru a maximálně 3 jména do revizní komise, lístek s navrženými více kandidáty je neplatný) do 15. 12. 2016 na adresu Česká lékařská společnost, Spolek českých lékařů v Praze, Sokolská 31, 120 00 Praha 2. Výsledky voleb budou zveřejněny na webové stránce našeho Spolku (http://www.scl-praha.cz/) a zaslány písemně v rámci oznámení dalšího programu Spolku.

Děkujeme za spolupráci.

PhDr. Pavel Harsa, Ph.D., MBA
Předseda volební komise

Ke stažení:

Hodnocení článku
Líbí se vám článek?
Počet hodnocení: 1216

Čtěte dále
Zemřel pan prof. MUDr. Jan Hořejší, DrSc.

Zemřel pan prof. MUDr. Jan Hořejší, DrSc.

Poslední rozloučení se bude konat 25. 11.2016 celý článek

Maydlova přednáška

Maydlova přednáška

Maydlova přednáška na téma “Onkochirurgie počátku XXI. století. Změny, fakta, mýty a trendy” celý článek